R-LINK Evolution

Usługi online

Spokojna podróż

Funkcja rozpoznawania mowy R-LINK

Funkcja rozpoznawania mowy R-LINK

Proste wciśnięcie przycisku na kierownicy umożliwia bezpośrednie sterowanie głosowe funkcjami wyszukiwania trasy do miejsca docelowego, wywoływania rozmów z kontaktami zapisanymi w książce telefonicznej lub w historii połączeń.

*Usługa niedostępna w języku polskim.
Pokaż mniej

Renault driving ECO2

Renault driving ECO2

Funkcje Driving ECO 2 umożliwiają przeanalizowanie kosztów swoich przejazdów i oceny dotyczącej ekologicznego stylu jazdy dla zapewnienia optymalizacji zużycia paliwa.

Pokaż mniej

Mapy Europy TomTom

Mapy Europy TomTom

Mapy Europy obejmujące 45 krajów, zapewniających całkowicie realistyczne prowadzenie na każdej trasie, także w tunelach. Obraz o wysokiej rozdzielczości. Możliwość aktualizacji w sklepie R LINK store za pośrednictwem MY Renault maksymalnie 4 razy w roku. Masz mapę Europy w swoim nowym samochodzie Renault wyposażonym w system R LINK Evolution? Teraz możesz korzystać z funkcji aktualizacji map przez 3 lata.

Pokaż mniej

Usługi LIVE TomTom

Usługi LIVE TomTom

Kompletny pakiet usług dostępny przez trzy lata. Usługa informacji o ruchu drogowym Traffic TomTom w czasie rzeczywistym, obejmująca 99% sieci drogowej. Corocznie system informuje o ponad 350 zdarzeniach drogowych z dokładnością wynoszącą 100 metrów i aktualizacją co dwie minuty. Czekasz na nowy samochód Renault wyposażony w system R-LINK Evolution? Korzystaj bezpłatnie z usług LIVE przez 36 miesięcy. Usługi LIVE obejmują także prognozy pogody dotyczące trasy przejazdu lub miejsca docelowego, dostępne bez konieczności odrywania oczu od drogi. Funkcja wyszukiwania ciekawych miejsc za pośrednictwem bazy danych dostępnej w czasie rzeczywistym.

Pokaż mniej

Pokładowe usługi internetowe

Pokładowe usługi internetowe

Korzystaj w całkowicie bezpieczny sposób z aplikacji odpowiednich dla trybu prowadzenia pojazdu, takich jak aplikacja poczty e-mail z funkcją odczyty wiadomości przez system. Odwiedź sklep R LINK store za pośrednictwem MY Renault.

Pokaż mniej

Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali

Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7 cali

Technologia dotykowa identyczna, do tej wykorzystywanej w tabletach. Harmonijna integracja z deską rozdzielczą. Odporność ekranu odpowiednia dla wykorzystania w samochodzie.

Pokaż mniej

Pojazdy wyposażone w system R-LINK Evolution

Potrzebujesz pomocy?

*Pole obowiązkowe