R-LINK Store

Poszerz gamę swoich usług online. R-LINK Store oferuje Ci szeroki wachlarz usług, aby zwiększyć Twój komfort użytkowania samochodu.

Wyjeżdżasz za granicę? Kup mapę wybranego kraju, aby ułatwić sobie podróż.

 • Poznaj nasze aplikacje i usługi pokładowe
  Informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym TomTom

  Odświeżana co 2 minuty, najlepsza usługa informacji dotyczących ruchu drogowego dostępna na rynku. Usługa TomTom Traffic obejmuje 99% dróg. Jest precyzyjna i niezawodna dzięki wykorzystaniu różnorodnych źródeł informacji, zapewnia oszczędność czasu podczas podróży. Przez 3 lata jest dostępna standardowo w samochodach wyposażonych w system R-LINK. Po tym czasie można przedłużyć dostęp do niej w sklepie online.

  Mapy

  Co rocznie na terenie Europy zmienia się nawet do 15% dróg. Podróżuj bez obaw: aktualizacje map są bezpłatne przez 3 lata po zakupie nowego samochodu. Wyjeżdżasz za granicę? Możesz kupić mapę wybranego kraju, aby ułatwić sobie podróż.

  Aplikacje dotyczące prowadzenia pojazdów

  Poznaj nasze aplikacje stworzone, aby ułatwić Ci życie: aplikacja poczty e-mail w systemie R-LINK czyta na głos wiadomości e-mail, tak by użytkownik nie musiał odrywać wzroku od drogi. Aplikacja Renault Assistance umożliwia uniknięcie konieczności wyszukiwania numeru alarmowego w nagłym wypadku. To proste! Zainstaluj je z poziomu R-LINK Store.

  Znajdź sklep R-LINK Store w MY Renault

  • Zarejestruj się w MY Renault
  • Dodaj samochód do swojego konta
  • Kliknij „Przejdź do moich usług”
  • Kliknij ikonę R-LINK Store w sekcji „Moje usługi online” na stronie samochodu

  Zarejestruj się w MY Renault

  Aktualizacja systemu

  Aby przeprowadzić aktualizację swojego systemu R-LINK, kliknij poniższy przycisk.

  Aktualizacja systemu

Potrzebujesz pomocy?

*Pole obowiązkowe